Mūsų siūlomas atlygis atitinka asmeninį slaugytojo indėlį. Kitais žodžiais tariant, kuo sudėtingesnis ir kuo daugiau jėgų reikalaujantis yra darbas, tuo didesnis yra atlygis. Klientai su mumis susisiekia telefonu arba elektroniniu paštu. Kartu aptariame mums atsiųstą kandidato paraišką ir nustatome mėnesinių išlaidų ribas. Jeigu klientas su jomis sutinka, vykstame pas jį į namus. Šių lankytuvių metu asmeniškai susipažįstame su mūsų būsimais slaugomaisiais ir jų šeimomis. Tikriname, ar mums suteikta informacija atitinka tikrovę. Taip pat tikriname mūsų slaugytojams siūlomas gyvenamąsias sąlygas. Kartais patiksliname finansinį pasiūlymą. Jeigu sutartis pasirašome, ieškome dirbti konkrečioje vietoje tinkamiausio SLAUGYTOJO, t. y. Jūsų.

     Žinotina, kad asmenys, vykdantys veiklą kaip savarankiški ūkio subjektai (t. y. pagal Gewerbe) turi teisę dėl finansinių sąlygų derėtis tiesiogiai su klientu. Žinoma, negalima atvykti į darbo vietą, kurioje siūlomas 70 eurų per dieną atlygis, ir tarpduryje pareikšti norą dirbti čia už 80 eurų per dieną. Tai būtų šantažas, o ne derybos! Vis dėlto, jei susipažinę su darbo vieta po kelių dienų pastebėsite, kad darbas yra sudėtingesnis nei buvo tartasi (kas dažnai pasitaiko, jeigu iš ligoninės grįžusiam asmeniui slaugytojas yra pirmasis), praneškite apie tai savo koordinatorei arba pasikalbėkite su šeima tiesiogiai.

    Podstawa  Nocki  
+ 300 €
 Dźwiganie 
+ 150 €
 Demencja 
+ 150 €
  Parkinson 
+ 150 €
 Pacjent leżący 
+ 150 €
 Znajomość języka 
+ 150 €
 Koszt biura  
 - 84 € 
Razem  €
1 osoba1650 €   2178,6 €
2 osoby w tym jedna do opieki1800 €    2028,6 €
2 osoby w tym dwie do opieki1950 €   2328,6 €

Netaikome mažesnių tarifų asmenims, kurių kalbos mokėjimo lygis yra buitinis ar žemesnis. Tačiau mokame priedus slaugytojams, kurių vokiečių kalbos žinios yra labai geros. Šiems slaugytojams gali būti mokamas 150 eurų priedas.

Jeigu susidomėjote – nedelskite, skambinkite mums telefonu  0049 221 47 44 48 23.

Kalbame lietuviškai!

Lietuva - rizikos zonoje. Tai būtina žinoti.

Mieli slaugytojai!
Nuo …… Lietuva priskiriama didelės užsikrėtimo virusu rizikos zonai! 

Sulaukiame iš Jūsų informacijos, kad Jums neišduodama vadinamoji „išvykimo korta” (vok. „Ausstiegkarte”), todėl, siekdami palengvinti šį visiems sudėtingą laiką, siūlome Jums užpildyti kortą: 

Patvirtinimas – pavyzdys

Iš Lietuvos atvykstantys asmenys:
– privalo pranešti savo apsistojimo vietą vietos sveikatos tarnybai (vok. Gesundheitsamt) ir vėliau:
– pateikti neigiamą tyrimo dėl Covid-19 (atlikto ne anksčiau kaip per pastarąsias 48 valandas) rezultatą
– arba pasitraukti į privalomąją 14-os dienų saviizoliaciją

SVARBU
Jeigu šio reikalavimo nesilaikoma, gresia iki 25 000 eurų bauda.
KUR ATLIKTI TESTĄ?
?Atvykstantieji autobusu arba lėktuvu testą gali atlikti Vokietijoje – pvz., oro uoste arba šalia geležinkelio/autobusų stoties. 
?Atvykstantieji nuosavu automobiliu arba autobusiuku privalo pateikti neigiamą tyrimo (atlikto ne anksčiau kaip per pastarąsias 48 valandas) dėl Covid-19 rezultatą, savarankiškai atvykti į testavimo punktą arba pasitraukti į 14-os dienų saviizoliaciją.
?asmenims, atvykstantiems į Vokietiją iš rizikos zonos šalių, testai atliekami nemokamai;

Informacija apie arti buvimo vietos esančias testavimo vietas teikiama: ☎️ 116 117.

Twój tytuł idzie tutaj

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.