U nas płace są adekwatne do wkładu pracy opiekunki/opiekuna. Krótko mówiąc: im cięższa i absorbująca praca tym większy zarobek. Klienci nawiązują z nami kontakt telefoniczny, mailowy. Omawiamy wspólnie przesłany nam formularz zgłoszeniowy i ustalamy ramy kosztów w skali miesiąca. Jeżeli klient je akceptuje, udajemy się do niego z wizytą domową. Podczas takich odwiedzin poznajemy naszych przyszłych podopiecznych i ich rodziny osobiście. Sprawdzamy czy informacje przekazane nam dotychczas są rzeczywiste. Sprawdzamy warunki mieszkaniowe proponowane naszym opiekunkom/opiekunom. Czasami optymalizujemy ofertę finansową, jeżeli dojdzie do podpisania umowy szukamy CIEBIE, czyli odpowiedniego na tą Stelle opiekuna/ opiekunkę.

   Warto wiedzieć, że jeżeli pracujesz jako tzw. samodzielny podmiot gospodarczy czyli na tzw. Gewerbe masz prawo do pertraktacji finansowych bezpośrednio z klientem. Oczywiście nie można przyjechać do pracy za 70 € dziennie i w drzwiach powiedzieć, że ja tu zostanę za 80 €. To byłby szantaż, a nie pertraktacje! Jeżeli jednak zapoznasz się ze Stella i zauważysz po kilku dniach, że jest ciężej niż omawiano, co zdarza się często jeśli jesteś pierwszym opiekunem/opiekunka u osoby powracającej ze szpitala, zgłoś to swojej koordynatorce lub porozmawiaj bezpośrednio z rodziną.

    podstawa  nocki 
+ 150 €
 dźwiganie 
+ 150 €
 demencja 
+ 150 €
 parkinson 
+ 150 €
 pacjent leżący 
+ 150 €
 znajomość języka 
+ 150 €
 koszt biura 
 - 71,40 € 
razem €
1 osoba1500 €   2028,6 €
2 osoby
w tym jedna do opieki
1650 €    2028,6 €
2 osoby
w tym dwie do opieki
1800 €   2328,6 €

Nie praktykujemy obniżania stawek dla osób mówiących językiem komunikatywnym i słabym. Wyróżniamy osoby porozumiewające się językiem niemieckim w stopniu bardzo dobrym. Osoby te mogą liczyć na 150 € dopłaty.

Jeśli wzbudziliśmy już Twoje zainteresowanie – nie zwlekaj zadzwoń – 0049 221 47 44 48 23
Mówimy po polsku!

Polska w strefie ryzyka - co musisz wiedzieć

Drogie opiekunki i opiekunowie!
Od najbliższej soboty, 24 października br. cała Polska jest uznana za strefę wysokiego ryzyka zakażeniem się wirusem!
Dostajemy od Was informację, że nikt nie daje Wam “kart wjazdowych” – Ausstiegkarte, dlatego aby ułatwić ten trudny dla wszystkich czas mamy dla Was do wypełnienia kartę:

Muster_Selbstauskunft

Osoby przyjeżdżające do Niemiec z Polski:
– muszą zgłosić swój adres pobytu miejscowemu urzędowi zdrowia (Gesundheitsamt) i następnie:
– przedłożyć negatywny wynik testu na koronawirusa (przeprowadzonego w ciągu ostatnich 48 godzin)
– lub poddać się obowiązkowej 14-dniowej kwarantannie.
WAŻNE
Za niepodporządkowanie się temu przepisowi grozi kara do 25.000 euro.
GDZIE ZROBIĆ TEST?
?Przyjeżdżając autokarem lub samolotem test można wykonać w Niemczech – np. na lotnisku albo w pobliżu dworca kolejowego,
?Przyjeżdżając własnym samochodem lub małym busem należy przedłożyć negatywny wynik testu na koronawirusa (przeprowadzonego w ciągu ostatnich 48 godzin), samodzielnie zgłosić się do punktu pobrań lub poddać się 14-dniowej kwarantannie,
?testy dla osób przybywających ze stref ryzyka są w Niemczech bezpłatne;
Informacje o tym, gdzie można dokonać testu w pobliżu miejsca pobytu: ☎️ 116 117.

Twój tytuł idzie tutaj

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.