CKas yra BGW

BGW – kas tai?

Visi asmenys, dirbantys Vokietijoje medicinos ir slaugos srityje, yra draudžiami valstybinės draudimo kasos BGW privalomuoju valstybiniu draudimu nuo nelaimingų atsitikimų. Privaloma 257 eurų metinė draudimo įmoka galioja asmenims, įregistravusiems Vokietijoje individualią veiklą (Gewerbe). Įmoka yra skaičiuojama atgaline data, t. y. už praėjusius metus, ir yra mokėtina pasibaigus pirmiesiems kalendoriniams metams. Su mūsų bendrove bendradarbiaujantys slaugytojai yra registruojami BGW tik faktiškai dirbtais mėnesiais ir moka 24,33 EUR už kiekvieną prasidėjusį mėnesį. BGW draudimo išlaidos yra atspindimos mūsų išrašomose sąskaitose (vok. Auslagen Versicherungsbeitrag BGW).

Žinoma, galima apsidrausti visiems metams. Susidomėjusius asmenis prašome susisiekti su savo koordinatore. Kaip matyti iš pavadinimo, draudimas nuo nelaimingų atsitikimų darbe apima tik nelaimingus atsitikimus, įvykusius darbo metu, vykstant į darbą arba grįžtant iš darbo. Todėl metinė įmoka yra naudinga tik nuolat dirbantiems asmenims. Asmenims, įregistravusiems individualią veiklą Lietuvoje, prievolė apsidrausti BGW draudimu netaikoma, tačiau šie asmenys gali apsidrausti savanoriškai. Suinteresuotus asmenis prašome susisiekti su savo koordinatore.

  • BGW draudimas – tai draudimas nuo nelaimingų atsitikimų darbe. Šis draudimas neapima įvykių, įvykusių pertraukos, t. y. nedarbo, metu. Nuo nelaimingų atsitikimų, įvykusių nedarbo metu, saugo grupinis draudimas Care Concept.

  • BGW draudimas nepakeičia ir nepanaikina galimybės apsidrausti grupiniu sveikatos draudimu, kurį užtikrina įmonė SeniorenService Goldener Herbst.

  • BGW draudimas suteikia Jums plačią draudiminę apsaugą tuo atveju, jei dėl po nelaimingo atsitikimo susidariusių komplikacijų ar profesinės ligos pasekmių laikinai arba visam laikui netenkama darbingumo.

 

BGW draudimo paketas:

  • Draudimo suma yra 23 000 eurų už kiekvieną prasidėjusį mėnesį.
  • Padengiamos reabilitacijos išlaidos.
  • Reabilitacijos ir sveikimo metu mokamos 51,11 EUR/dieną draudimo išmokos.
  • Visiško nedarbingumo atveju garantuojama kas mėnesį mokama 1 277,78 euro neįgalumo pensija.
  • Dalinio nedarbingumo atveju, atsižvelgus į patirtą žalą sveikatai, apskaičiuojama atitinkamo dydžio neįgalumo pensija
  • Apdraustojo mirties dėl nelaimingo atsitikimo darbe arba vykstant į darbą atveju BGW (atsižvelgiant į konkretų atvejį ir aplinkybes) moka maitintojo netekimo pensiją, laidojimo išmoką ir prisiima palaikų pervežimo išlaidas.